مجمع عادی و فوق العاده شرکت توسعه وآینده الهیه برگزار شد.

مجمع عمومی عادی و فوق العاده شرکت توسعه و آینده الهیه پیرو اطلاع رسانی قبلی و در حضور همه اعضا در روز سه شنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۱ در محل دفتر مرکزی شرکت واقع در بلوار الهیه نبش میدان ولی عصر (عج) ازساعت ۱۵:۳۰ برگزار گردید.

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید ، جناب آقای دکتر حسینی دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) را تبریک عرض نمودند و دستور کار جلسه مجمع را قرائت و فرمودند بر اساس ماده ۸۴ قانون تجارت و حضور حداکثری سهامداران، جلسه رسمیت یافته و از حاضرین درخواست تعیین ترکیب هیات رییسه بر اساس ماده ۱۰۱ قانون تجارت را نمودند که پس از شور و مشورت و رای گیری، ترکیب اعضای هیات رییسه به شرح ذیل انتخاب گردید:

جناب آقای شیردل به عنوان رییس مجمع، آقایان عبدالهی و حسینی سرچشمه ناظرین و آقای برجی به سمت منشی جلسه انتخاب شدند. سپس جلسه در اختیار ریاست مجمع قرار گرفت.

آقای هاتفی به نمایندگی از هیات مدیره، گزارش هیات مدیره به مجمع را قرائت و در ادامه بازرس محترم بر اساس برنامه، گزارش بازرسی را قرائت نمودند، سپس با توجه به سوالات و ابهامات بازرس در خصوص پرونده های حقوقی، مدیرعامل اسبق شرکت توسعه و آینده و مشاور حقوقی شرکت توضیحات کامل را ارائه نمودند.

پس از آن صورت های مالی سود و زیان، تعیین روزنامه کثیر الانتشار، سود قابل تقسیم، حق الجلسه اعضای هیات مدیره و حق الزحمه بازرس به تصویب مجمع رسید.

مجمع تکلیف نمود:

  1. پشتیبانی از سهام و سهام گردانی در اولویت اول شرکت قرار داشته باشد و دائما بازار را رصد و اطلاع رسانی شفاف و دقیق به سهامداران صورت پذیرد.
  2. برنامه و بودجه مصوب سال ۱۴۰۱، پیگیری و محقق گردد.
  3. مقرر شد مبلغ ۴ میلیارد تومان از سود ۸/۶ میلیارد تومانی عملکرد ۱۴۰۰ تقسیم و باقی مانده برای پشتیبانی از سهام و تعرفه انباشته گردد.

جلسه در ساعت ۱۷ با ذکر صلوات خاتمه یافت.